EMEKBURADA EL YAPIMI

Emekburada ile ürünlerinizi Türkiye’nin her yerine ulaştırın

Emekburada topluluğumuza katılın ve el yapımı ürünlerinizi çevrimiçi satın
Hands cutting and taping to create a beautiful product

Neden Emekburada ?

Emekburada da üreticilerimizin ve onların el emeklerinin güvenilir bir platformda olmasını önemsiyoruz. Türkiye’nin zanaatkarlarının buluştuğu yerde , Emekburada da hem kazanıyor, hem kazandırıyoruz.
Icon of yarn and drawing utensils

Güvenilir alışveriş

Icon of hand receiving money

       Kolay satış

Icon of computer with Amazon logo on the screen

Sadece el emeği

macrame wall art hanging in a home

Bize katıl

Adım 1

Hemen bir kayıt oluşturun

Adım 2

Ürünlerinizin çekimlerini yapın

Adım 3

Detaylı bilgilerle ürünlerinizi yükleyin

Adım 4

Mağazanızı büyütmek ve platformumuzu geliştirmek için önerilerinizi bize yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Emekburada’da kimler satış yapabilir?
Emekburada’da her mağaza bağımsızdır. Mağaza sahipleri (veya "satıcılar"), kendi envanterlerini oluşturan veya düzenleyen,üreten ve kendi siparişlerini yöneten bağımsız mikro işletmeler ve zanaatkarlar mağaza açabilir, satış yapabilirler.
Mağaza oluşturmak için ne yapmam gerekiyor?
Ana sayfada sağ üst köşede bulunan “Giriş yap” butonuna tıklayınız ve “Mağaza girişi” kısmında bulunan “Mağaza Aç” butonuna tıklayınız.Sizlerden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurunuz. Onay sürecinden sonra mağazanıza ürün yükleyebilirsiniz. Destek ve önerileriniz için satıcı hesabınızda bulunan “Yönetici Mesajları” kısmından bizle iletişim kurabilirsiniz.
Ne satabilirim?
Emekburada’da el emeği olan her ürünü rahatlıkla satabilirsiniz.
Ücretler nasıl işliyor?
Emekburada üzerinde ödemeler öncelikle sistem üzerinde güvenle tutulur. Onay sürecinden sonra komisyon ücreti alınarak hesabınıza yatırılır.
Emekburada satıcılarını nasıl koruyor?
Emekburada ile paylaşılan kişisel veriler, Emekburada gözetimi ve kontrolü altındadır. Emekburada, yürürlükteki ilgili mevzuat hükümleri gereğince bilginin gizliliğinin ve bütünlüğünün korunması amacıyla gerekli organizasyonu kurmak ve teknik önlemleri almak ve uyarlamak konusunda veri sorumlusu sıfatıyla sorumluluğu üstlenmiştir. Bu konudaki yükümlülüğümüzün bilincinde olarak veri gizliliğini konu alan uluslararası ve ulusal teknik standartlara uygun surette periyodik aralıklarda sızma testleri yaptırılmakta ve bu kapsamda veri işleme politikalarımızı her zaman güncellediğimizi bilginize sunarız.